Новинки від Apple на WWDC17
0

iPad Pro.


Яке б завдання перед вами не стояло, iPad Pro готовий за неї взятися. Він потужніший багатьох ноутбуків і при цьому набагато зручніше. Дисплей Retina отримав вражаючі можливості і став швидко відгукуватися на дотики. А ще на пристрої встановлена iOS - сама передова мобільна операційна система в світі. У iPad Pro є все, що вам потрібно від сучасного комп'ютера. І навіть більше.
— Нова модель 10,5 дюйма.
— Крутий дисплей.
— Потужніший багатьох ноутбуків.
— iOS 11 виводить iPad на новий рівень.iOS 11.


iOS 11 задає новий стандарт самої передової мобільної операційної системи в світі. З нею iPhone стає ще краще, ніж раніше. iPad перевершує самого себе. І для обох пристроїв iOS 11 відкриває приголомшливі нові можливості по використанню доповненої реальності в іграх і додатках. Знайомтеся, це iOS 11 і найшвидші, продумані і зручні iPhone і iPad в історії.


iMac Pro. 


Професіоналам подобається працювати на iMac.
Тому Apple постаралися створити iMac, який відповідав би самим неймовірним запитам. Потужні процесори, графічні процесори рівня робочих станцій, швидкісні накопичувачі, модулі пам'яті і ряд портів введення / виводу — у цих iMac найбільш вражаюча конфігурація. При цьому ширина корпуса з культовим дизайном « все в одному » не збільшилася навіть на міліметр. Тепер всі — фахівці відеомонтажу і 3D-анімації, професійні музиканти, розробники ПЗ і вчені — зможуть перейти на якісно новий рівень роботи.


iMac.


Настільний комп'ютер, який занурює вас в контент. Буквально. Ця ідея лежить в основі сучасного iMac — і сьогодні вона актуальна як ніколи. Абсолютно нові процесори, інноваційні графічні технології, передові накопичувачі і роз'єми з вражаючою пропускною спроможністю — все це новий iMac. А його дисплей Retina здатний оживити будь-яку картинку, адже за яскравістю і якістю передачі кольору йому немає рівних серед iMac. Працювати на iMac тепер ще цікавіше і цікавіше.


macOS High Sierra.


Нові технології, використані в операційній системі, роблять Mac більш надійним, функціональним і швидким. Тепер він готовий до майбутніх інновацій. Крім того, в macOS High Sierra поліпшені функції і додатки, якими ви користуєтеся щодня. macOS взяла нову висоту.


watchOS 4.


З новою операційною системою годинник Apple Watch ще ефективніше асистують на тренуваннях, краще відчувають переваги в музиці і активніше допомагають в щоденних справах. Тому що з watchOS 4 вони розуміють вас як ніколи.


App Store.


Магазин App Store відкрився дев'ять років тому. За цей час мільйони додатків були завантажені мільярди раз. І Apple врахували весь накопичений досвід при роботі над цим фундаментальним оновленням, в яке вони включили рекомендації експертів, списки кращих програм, корисні поради, цікаві історії і нові способи пошуку. Це найбільша подія в історії App Store з моменту появи додатків.


HomePod.


HomePod має потужні динаміки, які адаптуються до того, де акустика грає, і разом з Apple Music дає вам легкий доступ до одного з найбільших музичних каталогів в світі. Все може контролюватися за допомогою Siri.

  • Комментарии
Загрузка комментариев...
Подписывайтесь на наши новости
Товар добавлен в корзину
Итого:
Купить в один клик
Заполните данные для заказа
Запросить стоимость товара
Заполните данные для запроса цены
Запросить цену Запросить цену