Команда iSTUDIO.ua з вами на одній Аpple хвилі

Ми завжди із задоволенням підкажемо, розповімо та допоможемо визначитися з вибором, адже без перебільшень – кожен член нашої команди знає про техніку Apple все і навіть трохи більше! В iSTUDIO.ua тільки найвигідніші ціни та найбільший вибір товарів в наявності!

Команда iSTUDIO.ua з вами на одній Аpple хвилі Команда iSTUDIO.ua з вами на одній Аpple хвилі

Чому ми?

Справедливі ціни

Справедливі ціни

Справелива ціна на техніку Apple – це результат нашої повсякденної роботи. У iSTUDIO.ua кожен клієнт – наш друг, а друзям завжди пропонують найкраще!

Доставка в будь-яке місто України

Доставка в будь-яке місто України

Абсолютно неважливо, в якій точці України ви знаходитесь – ми з любов'ю запакуємо та відправимо ваше замовлення до будь-якого населеного пункту, де є відділення Нової Пошти.

Абсолютна якість

Абсолютна якість

iSTUDIO.ua пропонують тільки ту техніку та аксесуари, якими ми користуємось самі, тому ми можемо гарантувати, що ви залишитеся задоволені покупкою.

iSTUDIO.ua – це експерти

Наша команда поєднує найщиріших цінителів новинок цифрових технологій. Ми не просто знаємо технічні характеристик гаджетів, ми можемо підібрати товар саме під індивідуальний запит кожного клієнта.

iSTUDIO.ua – це експерти iSTUDIO.ua – це експерти

iSTUDIO.ua – це атмосфера

Покупки у нас приносять задоволення! Наша команда прагне створювати умови, щоб кожен візит до наших магазинів ставав приємною подією та забезпечував гарним настроєм на цілий день!

iSTUDIO.ua – це атмосфера iSTUDIO.ua – це атмосфера

iSTUDIO.ua – це унікальність

Наша команда та наші клієнти стають справжніми друзями, які поділяють одну спільну пристрасть – любов до новітніх технологій, унікальних продуктів та якісного сервісу!

iSTUDIO.ua – це унікальність iSTUDIO.ua – це унікальність

Вже кілька років постійно купуємо техніку в iSTUDIO, замовляю на сайті – і жодних проблем! Дякую, ви класні!

Інна Тимченко

Купив iPhone 14 Pro з послугою в Окопі, був заводський брак процесора і мені відразу ж обміняли його на новий телефон. Не очікував, що є дійсно сервіс такого високого рівня! Рекомендую iSTUDIO!

Ігор Волконський

Довелося скористатись службою підтримки, бо треба було змінити адресу доставки. Дуже приємні дівчата працюють, все швидко зробили! Дяка!

Ярік

Дізнавайтесь першими про акції та новинки

Ви вже підписані за цією поштою. You are already subscribed to this email.