banner

Отримай свій welcome-бонус!

ISTUDIO.ua

18.04.2023

МИ РАДІ НОВИМ ЗНАЙОМСТВАМ!

 

Отримайте 200 велком бонусів на свій рахунок при реєстрації на сайті. Для цього вам варто лише пройти швидку реєстрацію нового клієнта і бонуси будуть автоматично нараховані на ваш віртуальний рахунок iSTUDIO. 

Зареєструватись дуже просто – натискаєте у верхньому правому куті іконку з чоловічком, залишаєте свій номер телефону та створюєте свій унікальний пароль. Все! Ми раді вас вітати серед друзів iSTUDIO, і з радістю даруємо вам 200 велком бонусів на покупки в нашому інтернет-магазині!

Як використати бонуси? 200 бонусів еквівалентно 200 гривням. Ви можете використати ці бонуси при першій покупці на сайті iSTUDIO. Обирайте те, що вам потрібно – новий гаджет, чохол на телефон або потужні навушники – бонуси можна використати абсолютно на все! 

 

Тільки зауважте певні особливості використання велком-бонусів на сайті iSTUDIO.ua. Термін дії велком-бонусів – 14 днів з моменту реєстрації. Велком бонуси списуються відповідно до загальних правил списання, і мають певні обмеження. 

В розділі естетичні аксесуари списання бонусами не може становити більше ніж:

  • до 50% від вартості товару в категорії чохли I’m Ukrainian
  • до 20% від вартості товару на бренди UAG, Spigen, Pitaka, Njord, Elements, Native Union, Laut, Blueo, Baseus, Griffin, Incipio, Moshi, Decoded, Macally, Mutural, Switcheasy, Dux Ducis Osom, COTEetCI, INCASE, та Wiwu.

 

В розділі технічні аксесуари частка бонусів не може перевищувати 15% від вартості товару. В підрозділі аудіо – до 10% від вартості товару, а в підрозділі гаджети – до 3% від вартості товару. 

На оригінальні аксесуари сума списаних бонусів не може перевищувати 10% від вартості товару (окрім Apple TV, AirPods, клавіатури, чохол-клавіатури, Apple Pencil, Magic Mouse, Magic TrackPad, Apple HomePod).

50% від вартості товару велком-бонуси можуть становити при купівлі захисного скла чи замовленні додаткових послуг у мережі iSTUDIO.ua.

 

Тож, не відвертаємо більше увагу балачками! Вперед, на шопінг! Велком!
 

Дізнавайтесь першими про акції та новинки

Ви вже підписані за цією поштою. You are already subscribed to this email.