iPad 100

За популярністю
Ціна за спаданням
Ціна за зростанням
Рік випуску

iPad mini 6 Space Gray 64GB 2021

19 272 ₴

iPad mini 6 Starlight 64GB 2021

19 272 ₴

iPad mini 6 Purple 64GB 2021

19 272 ₴

iPad mini 6 Pink 64GB 2021

19 272 ₴

iPad mini 6 Space Gray 256GB 2021

28 711 ₴

iPad mini 6 Starlight 256GB 2021

28 711 ₴

iPad mini 6 Purple 256GB 2021

28 318 ₴

iPad mini 6 Pink 256GB 2021

28 711 ₴

iPad mini 6 Space Gray 64GB Wi-Fi/LTE 2021

25 368 ₴

iPad mini 6 Starlight 64GB Wi-Fi/LTE 2021

25 368 ₴

iPad mini 6 Purple 64GB Wi-Fi/LTE 2021

25 368 ₴

iPad mini 6 Pink 64GB Wi-Fi/LTE 2021

25 368 ₴

1
2
3
4
5

Саме випуск компанією Apple планшета iPad свого часу ввів усіх нас в еру під назвою Post-PC. На сьогоднішній день для багатьох людей життя без iPad було б нудним і сірим. Але скільки планшетів не створювалося іншими виробниками, iPad назавжди залишиться найнадійнішим помічником і компактним планшетним комп'ютером номер один у світі.

Читати повністю

iPad - це не просто планшет


Саме випуск компанією Apple планшета iPad свого часу ввів усіх нас в еру під назвою Post-PC. На сьогоднішній день для багатьох людей життя без iPad було б нудним і сірим. Але скільки планшетів не створювалося іншими виробниками, iPad назавжди залишиться найнадійнішим помічником і компактним планшетним комп'ютером номер один у світі.

Чому саме iPad?
З iPad ви отримуєте те, що може запропонувати вам комп'ютер, разом з багатьма неймовірними речами, які ви ніколи не очікуєте від нього. Ось кілька причин, через які ваш наступний комп'ютер може бути iPad.

Сила комп'ютера

Портативність.

Інтуїтивність.

Ваш блокнот, полотно, сканер та ідеальний пристрій для AR.

Прогресивні люди — обирають iPad


Його цілком можна порівняти з візитною карткою найуспішнішої людини. iPad — своєрідна перепустка у суспільство прогресивних людей, які не терплять обмежень і звикли отримувати від свого життя максимум. Сьогодні бути володарем iPad означає бути частиною щасливої, багатомільйонної родини Apple. Адже ще зовсім недавно ніхто і подумати не міг про те, що такий компактний пристрій відкриє світові стільки можливостей. Варто провести в компанії з iPad лише кілька миттєвостей, і Ви більше ніколи не захочете розлучатися з ним.

Готові приєднатися до сім'ї власників iPad

Згорнути

FAQ

 • Я можу обміняти свій старий гаджет на новий?

  Так! Для цього ми підготували програму iTrade.

  iTrade – найвигідніша програма з обміну старого гаджету на новий! Принеси свій старий гаджет і забери новий із потужною знижкою!

  iSTUDIO.ua створили просту і вигідну програму обміну ваших гаджетів на нові. Все, що потрібно від вас – принести свій девайс в один із моносторів iSTUDIO.ua, де наші експерти фахово оцінять його і запропонують найкращу ціну! Ми гарантуємо чесні умови й безпечний обмін для кожного.

 • Як обрати модель девайсу?

  На нашому сайті iSTUDIO.ua ви можете порівняти девайси, які вам найбільше до вподоби. Обирайте іконку «Порівняти» у верхньому правому куті екрану, визначте дві моделі й наш сайт проведе для вас детальне порівняння, яке допоможе визначитись.

  Якщо у вас є інші питання, ви завжди можете задати їх нашим експертам у магазинах або за телефоном!

 • Чому мені варто купувати аксесуари у вас?

  Експерти iSTUDIO.ua обрали для наших клієнтів тільки якісні аксесуари, які допоможуть продовжити ефективне використання вашого гаджету. Ми співпрацюємо тільки з сертифікованими виробниками, тому можемо запевнити – у iSTUDIO.ua ви придбаєте оригінальну продукцію за найкращою ціною!

 • Чи потрібно обов’язково оформлювати послугу Support в iSTUDIO.ua?

  Послуга Support ­– це унікальний пакет захистy вашого гаджета, який ми створили для наших любих клієнтів. Його не обов’язково оформлювати, але ми рекомендуємо, адже цей план містить у собі вигідну пропозицію, яка не має аналогів.

  План захисту охоплює сервісне та програмне обслуговування протягом дії плану захисту, певну кількість додаткових послуг, одну з послуг обміну (якщо передбачено планом): на нове покоління пристрою або на ідентичний пристрій.

  Службу підтримки забезпечує сервісний центр. Програмне обслуговування, надання додаткових послуг і послугу обміну для клієнтів забезпечують магазини YABLOKi.ua та iSTUDIO.ua

  Наші експерти створили план захисту Support для вашого комфорту й ефективного користування девайсами Apple!

 • Чи можу я здійснити ремонт техніки у вас?

  iSTUDIO Service виконує як гарантійний ремонт так і післягарантійне сервісне обслуговування техніки Apple. При цьому діагностика несправності проводиться абсолютно безкоштовно, якщо ви довірите ремонт нам. Ми знаємо, наскільки користувачі люблять свої пристрої, тому наші фахівці дуже дбайливо звертаються з довіреною вами технікою, а необхідні роботи виконуються в найкоротші терміни.

  Вартість та термін виконання робіт Ви можете дізнатися за телефонами:(0800) 21 21 01 (дзвінки безкоштовні по всій Україні).

  Дізнатися детальніше про гарантії, післягарантійне обслуговування та ремонт можна на сторінці Гарантія та сервіс.